PROWEB je online systém na tvorbu webů. Hlavní konkurenční výhodou je možnost kombinování s vlastními PHP skripty a MySQL databází. Součástí tarifu STANDARD je plnohodnotný webhosting (C4 Hosting) s 20 GB prostorem, 100 e-mailovými schránkami a 10 MySQL databázemi. Lze tedy vytvořit web v systému PROWEB nebo klasickým programováním v PHP a MySQL.

Pomocí komponenty "PHP skript" vložíte vlastní
PHP skript do obsahu PROWEBu.

Na jedné doméně mohou být vytvořeny jak PROWEBy, tak klasické PHP weby. PROWEB je centralizovaný. Probíhá neustále zdokonalování jeho funkcí a uživatelského rozhraní.

Vlastní vzhled

V systému PROWEB lze kompletně změnit barvy, vytvořit barevné přechody, stíny, zaoblení hran, styly rámečků, textury pozadí a mnoho dalšího. Každá grafická šablona tak uživatele limituje pouze svým rozložením. I u rozložení lze ale měnit například šířku sloupce nebo zvolit, zda úzký sloupec má být vpravo nebo vlevo od obsahového.

Do systému PROWEB lze implementovat jakoukoli grafickou šablonu od grafického studia. Hlavní stránka může mít jiné rozložení / strukturu, než podstránky. Na hlavní stránce může být tedy například slideshow střídající obrázky, na podstránkách již být nemusí. Stejně tak každá podstránka může mít jiné rozložení / strukturu.

Grafické studio může určit,
co u vzhledu povolí zákazníkovi měnit.

Upravujete přímo

PROWEB používá pokročilé inline editace textů. Editovaný text se upravuje přímo na stránce. Co správce webu vidí při editaci, zobrazuje se naprosto identicky i po uložení.

Více nabídek / menu

PROWEB podporuje více nabídek (menu). Podporuje-li to grafická šablona, lze umístit několik horizontálních i vertikálních nabídek.

Verzování obsahu

V systému PROWEB je bezkonkurenční verzování obsahu, kdy je možné zduplikovat aktuální verzi webu, následně ji editovat a po dokončení úprav publikovat. Některé prvky webu z principu verzovány nejsou (obsah fotogalerie, fóra, blogu nebo dokumentů ke stažení), protože by mohly vznikat kolidující změny během editace nepublikované verze. Počet vytvořených verzí může být více, lze na nich experimentovat.

Optimalizace pro vyhledávače / SEO

PROWEB umožňuje důležité nastavení SEO optimalizací (pro vyhledávače) jako jsou hezké URL, obsah v kódu je umístěn dle důležitosti, nadpisy a správa meta informací pro každou stránku. Do systému lze implementovat statistiky Google Analytics.

Omezení přístupu

PROWEB podporuje správu uživatelů, lze konkretizovat, který uživatel může upravovat jaké obsahové prvky.

Otázky? Jsme tu, abychom vám pomohli.

podpora@proweb.cz

234 139 557

pondělí–pátek 9.00–17.00